MÖBLER / Bord / Matbord 4515660

nr 451 5660

Matbord

höjd: 77 dia:110 (2st iläggsskivor)[skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 12 februari 2007
kl 17:39:37